×

הזדמנות לזרוח

August 2023
למי שלא ידע, אז ממש היום נוספו עוד 5 כוכבים לגלקסיה. 5 בוגרי פנימיות שממש היום התחילו לזרוח.
תעשו כבוד לבוגרי המחזור הראשון של פרויקט ״כוכב השחר״.
פרויקט חדש ביזמת כפרי ילדים sos מקנה לבוגרי פנימיות הכשרה לעסוק כמדריכים בפנימיות רווחה.
בתכלס? להקנות להם מקצוע עם משמעות, מגורים ומענק סיום איתו הם יכולים להתחיל את חייהם הבוגרים בכבוד ו… לזרוח. ובנוסף, על הדרך, לפתור את הבעיה הקשה ביותר כיום בפנימיות רווחה – כוח אדם לצוותים.
בוגרי פרוייקט ״כוכב השחר״, הגיע הזמן לזרוח.
הילדים בפנימיות מחכים לכם שתאירו להם את הדרך✨
כל כך גאים בכם!!

August 2023

להתחיל את השנה עם חיוך

ממשיכים לשפץ ולחדש את בתי הילדים בכפרים כי אין כמו לחזור מחופשה לבית נקי, מחודש ומחבק. והפעם היו שם בשבילנו כ20 עובדים ממחלקת מערכות מידע בחברת Flex כדי לעזור להכין את המשפחתונים בכפר ״מגדים״ במגדל העמק לקראת פתיחת השנה החדשה.

מחוברים כפרי ילדים sos

להיות מחוברים לצוות, לבוגרים, לאנשים שבאמת מכירים את מה שקורה בכפרים, במועדוניות, במרכז החירום ובדירות הצעירים שלנו. לשמוע מהם, לדמוע איתם ולהתרגש מהזכות שנפלה בחלקנו להיות חלק מארגון המדהים הזה – כפרי ילדים sos. סבלנות. בקרוב גם אתם תתרגשו איתם.

הזדמנות לזרוח

למי שלא ידע, אז ממש היום נוספו עוד 5 כוכבים לגלקסיה. 5 בוגרי פנימיות שממש היום התחילו לזרוח. תעשו כבוד לבוגרי המחזור הראשון של פרויקט ״כוכב השחר״. פרויקט חדש ביזמת כפרי ילדים sos מקנה לבוגרי פנימיות הכשרה לעסוק כמדריכים בפנימיות

המרענן הרשמי של הקיץ

3 ימים? טיול מערד לצפון? כפר שלם? קללללל…. ביקור בשאר יישוב באתר ההנצחה של אסון המסוקים, חאן זוויתן, פיינטבול, חצבאני, ראפטינג בירדן, אינדי פארק, לייזר טאג ואקווה כיף… שילוב של מורשת ואהבת הארץ, מסלולי מים ואטרקציות. תודה לצוות המופלא של