×

אנחנו באגודה הישראלית לכפרי ילדים SOS מחויבים לשקיפות מלאה.

שקיפות היא אחד מהערכים לאורם אנו צועדים לאורך כל הדרך ואנו מאמינים שהיא תנאי יסוד הכרחי לשיח ועשייה משותפת המבוססים על אמון, כנות ויושר.

אנחנו יודעים גם שלכם, הנמצאים כאן לצידנו, שקיפות חשובה לא פחות.

בחירת שנה

2020

קבצים להורדה

  • אישור ניהול תקין 2020
  • Download

שאלות נפוצות

בזכות התרומות אנו נותנים תמיכה גדולה יותר לכפרים למועדוניות ולתוכנית גשר לעצמאות , אנו יכולים להשקיע בילדים וצעירים מעבר למה שמתקבל ע”י משרד הרווחה בכדי שיכולו לגדול כמו כל ילד אחר. לדוגמא: יותר טיפולים רגשיים/שיעורי עזר לכל ילד לפי צרכיו, חוגים, טיולים , ימי הולדת, בר/בת מצווה ועוד.

כיף גדול שאתם מעוניינים לתרום לנו! ניתן לעשות זאת במגוון דרכים:

* תרומה באתר באמצעות כרטיס אשראי

* העברה בנקאית – בנק לאומי סניף 855  מס חשבון 34290034

* שליחת צ’ק בדואר לכבוד האגודה הישראלית לכפרי ילדים

* בעמצאות PayBox למספר 058-781-9800

* תרומה במזומן

כמובן שכן. כל תורם המעוניין להפסיק את תרומתו יכול להתקשר אלינו (9588*), לשלוח מייל לכתובת info@soschildren.org.il, או לכתוב לנו הודעה בדף הפייסבוק 

ילדים וצעירים מופנים אלינו על ידי מחלקות לשירותים חברתיים ברשויות המקומיות. במקרים רבים מדובר בילדים המוצאים מבתיהם ע”י צו בית משפט. הם מגיעים אלינו כי הבית אינו מהווה עבורם עורף משפחתי ומקום בטוח.

תוכנית גשר לעצמאות מיועדת לצעירים וצעירות בוגרי פנימיות והשמה חוץ ביתית. כדי להצטרף יש למלא את טופס ההפניה באתר גשר לעצמאות בכתובת https://www.gesher-le.org/ .

הפניה לתוכנית כרוכה בחוות דעת של איש מקצוע, רצוי עובד סוציאלי שליווה בעבר או מלווה כעת את הצעיר/ה, כגון: עו”ס הפנימיה, עו”ס יתד, או עו”ס משפחה מאגף הרווחה ברשות המקומית (לפי הכתובת בת.ז). במידה ואין טיפול של עו”ס, ניתן להיעזר בכל גורם מקצועי אחר איתו יש לצעיר/ה היכרות משמעותית כגון: רכז מכינה או שנת שירות, מש”קית ת”ש, וכו’.

כמובן, נציגי השטח שלנו עובדים ברחובות ובקניונים ברחבי גוש דן. הם לבושים בחולצות העמותה ונושאים תגי שם עם מספר הח.פ שלנו. גם בשטח ניתן לתרום באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע דרך חשבון הבנק. לכל שאלה נוספת בנושא ניתן להתקשר למספר 9588*.

משכורות ההנהלה ממומנות על ידי תקורות ולא על ידי תרומות. הוצאות הנהלה וכלליות שלנו הוא פחות מ-10% מהתקציב. דוחות העמותה גלויים ושקופים ואנו בעלי תו מידות.